frisor
  • Новости
  • Экономика
  • 22.10 16.00 фінальна зустріч Коаліції бізнес-об’єднань з кандидатами на посаду міського голови та депутатів міської ради щодо вимог миколаївських підприємців

22.10 16.00 фінальна зустріч Коаліції бізнес-об’єднань з кандидатами на посаду міського голови та депутатів міської ради щодо вимог миколаївських підприємців

Рейтинг 5 (2 Голоса)

Завершився другий етап адвокасі-компанії щодо внесення ТОП-15 вимог Миколаївського бізнесу в передвиборчі програми кандидатів в місцеві органи влади. Впродовж останніх двох тижнів пройшов цикл публічних та робочих зустрічей з кандидатами на посаду міського голови та депутатів міської ради, в рамках яких було підписано Меморандуми, якими кандидати на посаду міського голови та депутатів Миколаївської міської ради від політичних партій «Пропозиція», «Слуга народу», «Наш край», «Батьківщина», «Перемога Пальчевського», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Миколаївці», «За майбутнє» підтвердили свою готовність працювати над реалізацією ТОП-15 вимог Миколаївського бізнесу у разі їх обрання.


Вже завтра о 16:00 на 8 Причалі пройде підсумкова зустріч з кандидатами, в рамках якої Коаліція бізнес-об’єднань підведе підсумки адвокасі-кампанії з представлення інтересів Миколаївських підприємців та представить наступні кроки в реалізації ТОП-15 вимог бізнесу. Ще одним питанням до обговорення буде створення умов бізнесу для розвитку річок, маломірного судноплавства та прибережної смуги міста Миколаєва та бачення різних політичних сил щодо досягнення даного пріоритету.


Де? 8-й Причал


Коли? 22 жовтня, 16:00 Вхід вільний.Захід реалізується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) за участі регіонального партнера проекту ВГО «Українська асоціація центрів підтримки бізнесу». Окремі думки, висловлені в публікаціях (під час заходу), відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатися з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий