Вся правда про зниження тарифів МКП «Миколаївводоканал»

З 17 грудня починають діяти нові тарифи «Миколаївводоканалу» на водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє постанова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 №1344 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

 

Від тепер тарифи встановлені таким чином:

  • Послуга з централізованого постачання холодної води – 9,012 грн за 1 куб.м. (коштувала 9,288 грн за 1 куб.м.)
  • Послуга з централізованого водовідведення – 6,396 грн. за 1 куб.м. (коштувала 6,588 грн. за 1 куб.м.)

 

Отже, як бачимо, ціна на послугу з централізованого постачання холодної води зменшилась, відповідно до попередньої, на 27,6 копійок. 

Ціна на послугу з централізованого водовідведення стала меншою на 19,2 копійки.

 

Як повідомляє алтернативне джерело у МКП «Миколаївводоканал», від самого початку, коли піднімались тарифи на воду, в них була закладена ціна із врахуванням перевірки побудинкових лічильників для фізичних осіб безкоштовно. Ця умова не була виконана МКП «Миколаївводоканал». 

Таким чином, ні про яке зниження тарифів мова не йде, як це намагається подати МКП «Миколаївводоканал» у засобах масової інформації.

Насправді, споживачам просто повертатимуть гроші за невиконаний обсяг робіт. Але, постає питання: за який саме період?

Просимо дирекцію МКП «Миколаївводоканал» дати роз'яснення мешканцям міста про те, коли буде зробленно перерахунок, і за який проміжок часу. 

Детальніше складові тарифу можна подивитись за посиланням на сайті «Миколаївводоканал».

Рейтинг 5 (1 Голоса)