У "Нафтогазі" попередили про можливе подальше здорожчання газу

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Причиною цього стало підвищення попиту на блакитне паливо з початком опалювального сезону

У "Нафтогазі" попередили про можливе здорожчання газу у зв'язку зі зростанням попиту на нього після початку опалювального сезону. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу". 

"Поступово розпочинається опалювальний сезон, а з ним зростає попит на газ. Це призвело до зростання цін на європейських хабах, які, за розпорядженням уряду, використовуються для розрахунку ціни газу для виробників тепла", - йдеться у повідомленні. 

За даними "Нафтогазу", приблизно за місяць ціна газу в Європі зросла на 26 відсотків. У національній компанії наголосили, що це і стало приводом до того, щоб переглянути ціну газу для українських виробників тепла на жовтень.

За попередніми прогнозами, у листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання газу. Однак, у "Нафтогазі" запевнили, що значні запаси у підземних сховищах України та Європи утримають ціни від стрімкого зростання.

 

Нещодавно українська газопостачальна компанія НАК "Нафтогаз" оприлюднила ціну на газ для населення у листопаді: вартість блакитного палива підвищиться ще на 35%.

Источник

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий