Магазин Н2О для всей семьи
  • Новости
  • Экономика
  • Увесь гральний бізнес України пішов у «підпілля», але діяльності не припинив

Увесь гральний бізнес України пішов у «підпілля», але діяльності не припинив

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Сергій Шабовта поділився своєю думкою з громадськістю, щодо грального бізнесу в України, який заборонили 8 років тому.

 

Являючись експертом з питань безпеки, Шабовта висловився наступним чином:

 

«Гральний бізнес в Україні не припинявся ні на один день. З моменту його заборони ступінь його криміналізації зросла просто в рази, а сам він став найпотужнішою складовою корупції, з якою бореться Україна».

 

Тобто, за його словами, можна стверджувати, що за кожною гральною точкою в Києві та інших містах України, є так звані «кришувальники» - чиновники, чи держустанови, що налагоджують питання з нелегальною діяльністю таких закладів.

При цьому С. Шабовта додав, що заборона грального бізнесу дозволяє близьким до цієї сфери держслужбовцям та чиновникам розподіляти доходи такого бізнесу, та минаючи усі податки класти гроші у кишеню.

 

Саме цим він аргументує свою думку, про легалізування, наразі підпільного, грального бізнесу, задля поповнення казни держави податками.

Причиною заборони грального сегменту в цілому, була пожежа, що сталася 7-го травня 2009 року, в одному із залів ігрових автоматів. Тоді загинула людина. А у той же день Кабінет Міністрів припинив дію всіх ліцензій на організацію діяльності гральних закладів.

 

Через тиждень парламент прийняв закон про заборону грального бізнесу в Україні, який набув чинності 25 червня того ж року. 

 

За інформацією порталу Антикор.

Оставьте первый комментарий