Магазин Н2О для всей семьи
  • Новости
  • Криминал
  • На електронних підручниках для школярів районів області, миколаївські можновладці присвоїли 15 мільйонів гривень

На електронних підручниках для школярів районів області, миколаївські можновладці присвоїли 15 мільйонів гривень

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Служба безпеки України викрила посадовців Миколаївської облради, Департаменту освіти та науки облдержадміністрації й одного з місцевих комунальних підприємств на привласненні бюджетних коштів, призначених для шкіл регіону. Відповідно до Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки держава забезпечує вільний та безкоштовний доступ учнів до онлайн підручників та навчально-методичних посібників.


Представники влади та місцевого самоврядування неправомірно внесли до видатків бюджету кошти на закупівлю е-підручників. У змові з двома комерційними структурами, які спеціалізуються на наданні програмних послуг, чиновники безпідставно провели тендер та перерахували фірмам кошти на придбання кодів доступу до електронних ресурсів.


У такий спосіб зловмисники вивели з бюджету 15 мільйонів гривень та привласнили їх.


У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають обшуки за місцями роботи, проживання та в автомобілях фігурантів справи. Вилучено печатки, документацію та електронні носії, що містять інформацію про оборудки зловмисників.


Заходи із викриття схеми проводяться спільно Територіальним управлінням ДБР, розташованим у Миколаєві. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин привласнення бюджетних коштів.

Источник

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий