frisor
  • Новости
  • Культура
  • ДОФ, Комунар, Темвод, Яхт-клуб: миколаївцям покажуть втрачену ідентичність культурних центрів міста

ДОФ, Комунар, Темвод, Яхт-клуб: миколаївцям покажуть втрачену ідентичність культурних центрів міста

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Миколаївців запрошують на відкриття документальної фотовиставки «ДОФ, Комунар, Темвод, Яхт-клуб: культурні центри та втрачена ідентичність». Вхід вільний.


Відкриття відбудеться 11 серпня, у середу, о 18:30 на літньому майданчику колишнього Будинку офіцерів флоту за адресою: м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 7.


Організатори виставки: Агенція розвитку Миколаєва та Платформа MY ART.


Знакові місця міста народжуються, дорослішають, досягають свого найвищого розквіту та мимоволі згасають. Ніщо не вічне. Будь-який магніт рано чи пізно розмагнічується. Це наша історія, і вона дуже циклічна. Все повторюється. І нам важливо знати, як було колись раніше, і що може бути далі. Та які сенси вкладалися творцями в будівництво таких локацій. І як городяни відчувають ці місця сьогодні. Між ними є прірва. Хоча саме від нас залежить, чи зможемо ми побудувати той об’єднуючий місток між двома такими різними берегами.


Ця документальна фотовиставка – це дослідження минулого визначних культурних центрів Миколаєва та їх буденне життя сьогодні. Деякі з них назавжди втратили свою ідентичність і поступово перетворюються на попіл. Інші ще мають шанс на відродження.


Проєкт арт-простору ДОФ в Миколаєві реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Оставьте первый комментарий