Магазин Н2О для всей семьи
  • Новости
  • Культура
  • Мистецтво об’єднує: відкрилася виставка студентів і викладачів Миколаївського муніципального академічного коледжу
Редактировать страницу

Мистецтво об’єднує: відкрилася виставка студентів і викладачів Миколаївського муніципального академічного коледжу

Рейтинг 4.83 (6 Голоса)

«Об’єднані мистецтвом» - таку назву отримала виставка образотворчого та декоративного мистецтва, яку презентували викладачі та студенти Миколаївського муніципального академічного коледжу до 10-річчя учбового закладу. Урочисте відкриття виставки відбулося 8 лютого у виставковій залі Миколаївського обласного об’єднання Національної спілки художників України.


У Миколаївському муніципальному академічному коледжі навчаються майбутні митці: художники та майстри декоративно-прикладного мистецтва, керівники аматорських гуртків. Здобуття освіти та отримання професії, конкурентоспроможної у сучасному світі, збереження неповторності і самобутності українських традицій, ознайомлення з шедеврами світової культури – це головні завдання, які реалізують викладачі при формуванні світогляду сучасного митця – випускника коледжу.


Досвід викладачів та сумлінність студентів дають яскравий результат, представлений у роботах виставки «Об’єднані мистецтвом». Творчі доробки презентували викладачі коледжу: Купцова Т.М. - заслужений художник України, Іваницька Л.І. - заслужений діяч мистецтв України, Гур’єва Ю.В., Шевченко Т.В., Іваницький А.В. - члени Національної спілки художників України, художники Федорченко А.В., Ряснянський Я.М., майстри декоративного мистецтва Кушнір Є.В., Верстіна В.В., Євлампієв С.В., Кириченко Л.М., Ткаченко О.Ю., Косолап О.О., Гільова Р.В., Межурецький А.Є. На виставці експонуються кращі творчі роботи студентів коледжу різних років та курсів. Представлені живописні роботи з освітнього компоненту «Кольорознавство» за темою «Писанкові мотиви», і портрети з «Живопису»,  кольорові малюнки писанок і розписні кубики з дисципліни «Композиція і проєктування». Всі майстерні презентують свої багаторічні напрацювання. Це і казкові гобеленові дерева життя та тканні еко-тайстри з майстерні ткацтва, і вишиті пано з майстерні вишивки, і річкові птахи славетного Тилігулу та могутній мураха з майстерні художнього різьблення по дереву, і цікаві глиняні об’ємно-просторові композиції та оригінальні сучасні панно студентів з майстерні художньої кераміки. Все вражає новим баченням матеріалу, нешаблонними сюжетами, зв’язком із сучасністю. І у всіх без винятку роботах прослідковується вплив українського народного мистецтва на вибір образів, форм та орнаментів виробів.


Вразили присутніх і представлені на заході моделі театру мод «Z-Colours», яким керує викладач коледжу Гур’єва Ю.В. Незвичайні сукні та головні убори живо та несподівано, яскраво та сучасно інтерпретують багатовікові традиції українського народного вбрання. Тут виявила себе і ідея формування еко-свідомості у споживанні товарів, і ідея вторинної переробки, і ідея сучасного декору та моделювання одягу на тлі інтересу до народного вбрання, традицій та обрядів.


Урочисто відкрили виставку організатори – Людмила Булатова, директорка Миколаївського муніципального академічного коледжу та Дмитро Артим, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України. З вітаннями виступив заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА,  начальник відділу у справах  національностей та релігій Віталій Бойченко. Було надано слово почесним гостям, викладачам коледжу.


Директорка коледжу Людмила Булатова відзначила, що виставка «Об’єднані мистецтвом» - перший захід святкової програми до 10-річчя коледжу, отже, протягом року колектив неодноразово буде презентувати миколаївській спільноті різноманітні творчі доробки студентів і викладачів у рамках визначної події.


Інна Журавльова

10 Комментарии

Мені дуже сподобалась виставка. Прекрасні різножанрові роботи. Вражають яскравістю та унікальністю.
Талановиті вчітелі мають талановитих учнів.

Ответить Поделиться

Життя продовжується. Саме у цьому коледжі народжуються нові талановиті майстри. Мистецтво - вічне!

Ответить Поделиться

Очень интересные работы, талантливые преподаватели и студенты, набралась позитива и вдохновения)

Ответить Поделиться

Какие красивые роботы. Всё большие молодцы 😊

Ответить Поделиться

Мистецтво робить життя прекрасним. Пречудово, що в Миколаєві є такі чудові майстри. Саме існування коледжу, який об'єднує творчих людей - величезна подія для міста. Відомі митці мають змогу передати досвід молоді. Отже, у Миколаєва щасливе майбутнє!

Ответить Поделиться

Дуже цікаво. Вітаю талановитих та цілеспрямованих. Бажаю успіхів та нових звершень.

Ответить Поделиться

Виставка надзвичайно яскрава і цікава. Велике дякую організаторам, директору коледжу, викладачам і талановитим студентам за гарні емоції які отримала під час відкриття та перегляду. Бажаю Миколаївському Муніципальному Академічному Коледжу і надалі процвітати!

Ответить Поделиться

Вітаємо колектив педагогів і студентів зі святом! Бажаємо успіхів та творчого натхнення!

Ответить Поделиться

Чудова новина і чудова виставка! Вітаємо коледж з 10-річчям і дякуємо "Богоявленск. Инфо" за якісне висвітлення культурних подій нашого міста!

Ответить Поделиться

Приємно, що є такий хороший відгук про наше інтернет-видання. Безупинно слідкуємо за творчими новинами Миколаєва та намагаємось об'єктивно їх висвітлювати.

Ответить Поделиться