У Миколаєві відбувся перший спортивний фестиваль «Звитяга»

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

5 грудня, у переддень святкування Дня Збройних сил України, в Миколаєві відбувся перший патріотично-спортивний фестиваль «Звитяга». Змагання проводилися у спортивному манежі на міському стадіоні «Евіс».

 

Фестиваль став реальністю за підтримки департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, Спортивної федерації «ІФІТ», федерації легкої атлетики Миколаївської області, територіальної Козацької громади Корабельного району м. Миколаєва, громадської організації «Асоціація інвалідів та учасників АТО» під патронатом Комісії «Екологія і спорт» Національного Олімпійського Комітету України Миколаївській області.

 

У фестивалі взяли участь школярі та студенти професійно-технічних училищ, технікумів, коледжів міста.

До складу кожної команди входили 10 осіб (восьмеро хлопців та двоє дівчат), а також керівник команди – педагогічний працівник навчального закладу.

Команди показали доволі хороші результати в програмних випробуваннях з таких напрямків: кульова стрільба, вправи з канатом; домедична допомога за стандартами НАТО, спортивні естафети та силові вправи з легкої атлетики, боксу, греко-римської боротьби, стендової стрільби, козацькі конкурси та забави, тощо.

 

Висловити підтримку учасникам змагань та побажати їм хороших результатів прийшли почесні гості фестивалю – Радник Голови Миколаївської обласної ради Савченко Марина Сергіївна, Виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації Каськова Ганна Леонідівна, Начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Машкін Олег Валерійович, голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрій Шутяк.

 

До складу суддівської колегії фестивалю «Звитяга» увійшли: віце-президент «Спортивної федерації Іфіт» Попенко Максим Анатолійович; почесні члени «Спортивної федерації Іфіт» - Антонюк Олександр Ігорович, Калашніков Максим Олександрович; суддя міжнародної категорії з боксу – Любарський Юрій Валерійович; президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області, секретар комісії «Екологія і спорт» Національного Олімпійського Комітету України Миколаївської області, директор МСДЮШОР з легкої атлетики – Анатолій Іванович Бугайов; Майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер Кубку світу, срібний призер чемпіонату світу серед військовослужбовців, почесний член «Спортивної федерації Іфіт», суддя змагань Ніколаєв Михайло Олегович; майстер спорту з кікбоксингу – призер чемпіонатів світу і Європи, срібний призер кубку світу з кікбоксінгу, майстер спорту України, начальник відділу міжнародного молодіжного співробітництва, суддя змагань Агабеков Раміль Заур огли; майстер спорту з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон України Грицак Юрій Васильович; тренери МСДЮШОР з легкої атлетики Шаповалова Ірина Миколаївна, Олійник Олександр Сергійович, Кулин Іван Михайлович, заступник голови громадської організації «Асоціація інвалідів та учасників АТО» та голова територіальної Козацької громади Корабельного району м. Миколаєва Параскун Сергій Миколайович. Головний суддя «Звитяги» - член громадської організації «Асоціація інвалідів та учасників АТО» лейтенант Гусідді Сергій.

 

Організатори фестивалю «Звитяга» - майстер спорту міжнародного класу з боксу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, член комісії «Екологія і спорт» Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області, президент Спортивної федерації «Іфіт» - Волков Віталій Вікторович, а також віце-президент Спортивної федерації Іфіт, заступник голови комісії «Екологія і спорт» Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області – Криницька Ольга Олександрівна розповіли про ідею створення такого проекту. За їх словами, спорт, дух змагань, прагнення відкривати нове в собі та злагоджено діяти в команді – це основи формування особистості, які необхідно закладати саме в такому віці. Організатори ставили за головну мету проекту виховання здорової та сильної молоді, яка обирає спорт, як спосіб життя.

 

Лідерами та переможцями фестивалю «Звитяга» стали:

  • місце № 5 виборов Миколаївський професійний ліцей сфери послуг – команда «Динаміт»;
  • місце № 4 – Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу – команда «Вогонь»;
  • місце № 3 – «Вище професійно-технічне училище № 7 – команда «Знання»;
  • місце № 2 – Вище професійне училище суднобудування «Козачки»;
  • місце № 1 – ЗОШ №6 – команда «Фаворит».

 

Учасники  змагань отримали грамоти та медалі, а переможців чекав приз – абонементи в тренажерну залу «ALEX».