Новорічна ялинка засяяла в Корабельному районі

Рейтинг 5 (1 Голоса)

26 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття районної новорічної ялинки у Корабельному районі міста Миколаєва.


Про це повідомляє Адміністрація Корабельного району на своєму офіційному сайті.

У повідомленні вказано, що перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко привітав всіх присутніх зі святами, які наближаються, побажав міцного здоров'я, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій.


Видання Корабелов Инфо уточнює інформацію:


«Одного разу під Новий рік» - так називалась святкова програма, яка мала початися о 13:00, але відкриття головної ялинки Корабельного району трохи затримали – чекали на міського голову.


- Дітей зі шкіл уже ведуть. Плануємо почати вчасно, але ж чекаємо на мера, який їде до нас. Можливо, він трохи спізниться – то почнемо пізніше, - казав за кілька хвилин до заходу представник Палацу Культури «Корабельний», творчий колектив якого підготував розваги для юних мешканців району.


Однак мер міста Олександр Сєнкевич так і не доїхав на свято в Корабельний. Не було на урочистому відкритті ялинки і голови адміністрації району Олександра Цуканова».


Попри зайнятість Сєнкевича та Цуканова, свято відбулося. Дітлахи отримали неймовірно позитивні емоції.


Святкова програма була підготовлена Відділом з гуманітарних питань спільно з ММПК «Корабельний».


З блискавичним успіхом пройшли веселі конкурси, цікаві ігри та забави, учасниками яких були казкові персонажі. Лунали новорічні пісні, виконувалися хореографічні номери.

Оставьте первый комментарий