«Цвєтік-Сєміцвєтік» у Корабельному районі: новорічний концерт, подарунки, враження


28 грудня у філіалі Миколаївського міського центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік», що знаходиться в Корабельному районі, відбувся новорічний концерт, підготовлений силами вчителів-реабілітологів, вихованців Центру, їхніх батьків.


Про це у редакцію Богоявленск. Инфо повідомили волонтери Олександр та Вероніка Мунтян.

Директор Центру – Ганна Степанівна Діліна на своїй сторінці у Facebook розмістила інформацію про новорічне свято для діток з особливим потребами та висловила подяку депутату Миколаївської міської ради Владиславу Єнтіну за солодкі подарунки.


Ганна Діліна не обійшла увагою волонтерів, яких вона шанобливо назвала благодійниками:


«Ми щиро дякуємо депутату Миколаївської міської ради Владислав Ентин за увагу до наших діточок та солодкі подарунки.

А також ми радо вітали наших друзів, волонтерів та благодійників Центру Александр Мунтян і Вероника Мунтян за постійну допомогу, підтримку нашого Центру у Корабельному районі».


Кореспондент Богоявленск. Инфо поспілкувався із подружжям Мунтян. У процесі бесіди було з’ясовано, що Олександр Мунтян керував будівництвом Центру. Велося перепланування будівлі, був здійснений ремонт.


Спостерігаючи за роботою Центру, Вероніка Мунтян долучилася до волонтерської роботи з дітьми, які мають вади здоров’я. Волонтерка розповіла:


«Анна Степановна - большая молодец. Именно под ее руководством работает центр на Чигрина и в этом году в сентябре открылся у нас, в Корабельном районе».


Тепер «Цвєтік-Сєміцвєтік» у Корабельному районі знаходиться за адресою: вул. Новобудівна 1/1 й займає половину будівлі.


Вероніка Мунтян також повідомила, що роботу із дітками з інвалідністю саме в Корабельному районі очолює Христина Іванюша.


Відверта розмова йшла й про батьків, яким випала нелегка доля виховувати діток з інвалідністю, їх щиру любов до своїх діточок, та про педагогів-реабілітологів.


Вероніка Мунтян розповіла:


«Это их дети. Как можно не любить своих кровинок? Тяжелый труд и большая ответственность, они молодцы, справляются.

Вы бы видели, как любят этих деток воспитатели. Я впервые увидела такое».


Новорічний концерт – не поодинокий випадок роботи волонтерів у міському реабілітаційному центрі.


«Мы недавно с девочками были у них на День Святого Николая, провели мастер-класс по украшению пряников.

Детям понравилось, некоторые просили разукрашивать пряники ещё и ещё. А мы перед приходом очень переживали, как справимся с такими детками, ведь надо уметь, найти к ним подход. Все получилось, все остались довольны.

Главное, чтоб дети чаще улыбались, без детей нет будущего у страны», – розповіла Вероніка Мунтян.


Що стосується новорічного концерту, то він став справжнім святом радості, дружби, єдності для всіх організаторів та учасників.


Разом із вихователями та батьками дітки водили хороводи, розповідали новорічні вірші, грали в сніжки, а допомагали їм розважатися Дід Мороз, який морозив майже по-справжньому, та надсучасна Баба Яга.


Нагадаємо, що відкриття в Корабельному районі м. Миколаєва філіалу міського центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю ««Цвєтік-Сєміцвєтік» відбулося 6 вересня 2018 року.

Рейтинг 5 (2 Голоса)