У с. Білозірка побудували дружній міст між Бєларуссю та Україною

Напередодні православного свята Преображення Господнє в селі Білозірка построїли міст дружби між двома державами Білорусь та Україна у вигляді спортивного майданчику при місцевій бібліотеці.


До важливої події долучилися перший секретар посольства республіки Білорусь в Україні Губкін Андрій,  голова комісії з питань культури, науки та освіти, сім’ї та молоді, спорту Миколаївської облради, директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, голова облради Вікторія Москаленко, обласні депутати Ілля Рєзнік, Дмитро Моторний, голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, районні депутати та громада села Білозірка.


В межах проекту соціально-економічного співробітництва між ТОВ "СТЛЦ Бєлаз-Україна" та Білозірською сільською радою було встановлено спортивно-тренажерний майданчик. 


На чолі з головою сільської ради Сергієм Розсохою, громада села в чергове згуртувала навколо себе креативних, працьовитих та цілеспрямованих людей. Після урочистого пере різання червоної стрічки, розпочався святковий концерт, під час якого виступали кращі виконавці та творчі об’єднання. 


Проект став не тільки осередком здорового способу життя, але й культурного єднання білорусів і українців, оскільки територія майданчика і села в цілому буквально розквітла і засяяла традиційною для наших народів охайністю та чистотою, а неймовірно тепла сімейна атмосфера що панувала під час урочистості додала особливого місцевого колориту українським і білоруським пісням які співали учасники святкового концерту.

Рейтинг 5 (1 Голоса)