В Корабельному відзначили День визволення України від фашистів

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва (директор — Тетяна Турчак) щиро вітає всіх з великим святом — Днем визволення України від фашистських загарбників — та дарує творчий виступ “Народного художнього колективу” вокального об’єднання “Відлуння” (керівниця — Антоніна Шевченко). 


«Не забудемо!», — стверджують у дитячому закладі.


«Сколихнулось небо і упало ниць
із ключами лелек, із криком зірниць,
Як із лютою біллю в повінь весни
Впав солдат від останнюої кулі війни…

А навколо на вишнях буяв білий цвіт,
І медами густими пропах цілий світ…
Будь проклята, будь проклята, війна!..», — наголошують дівчата з «Відлуння».


«28 жовтня в Україні ось вже 77 рік, як відзначається знаменний день для нашої Батьківщини, нашого народу — День визволення України від нацистів. Шану загиблим героям віддали представники адміністрації та ради ветеранів Корабельного району, здійснивши покладання квітів до районних пам’ятних знаків», — повідомили сьогодні в адміністрації Корабельного району.


«Визволення України розпочалося під час Сталінградської битви (листопад 1942 — лютий 1943), яка поклала початок корінному перелому у війні на користь СРСР. Перші населенні пункти України в східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 р. Масове ж визволення українських земель почалося в ході Курської битви (5 липня — 23 серпня 1943 р.). У 1944 р. радянське командування, силами чотирьох Українських фронтів, здійснило серію наступальних операцій, остаточно визволивши територію України. 28 жовтня 1944 р. територія України була остаточно визволена від загарбників. У ході визвольних операцій 1944 р. на Україні загинуло понад 3,5 млн. воїнів. Український народ зробив величезний внесок у перемогу над Німеччиною і її союзниками.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни…», — йдеться в повідомленні райадміністрації.

Оставьте первый комментарий