Захід, зігрітий теплом сердець вихованців та педагогів Дитячого Центру

7 березня вишуканою поезією про прекрасну половину людства у великій залі Дитячого Центру Корабельного району розпочався святковий концерт на честь 8 Березня – Міжнародного Дня жінок. А у малій залі працювала виставка поробок вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва (ДУМ). 


Прологом святкового дійства став виступ духового оркестру, котрий має високе звання «Зразковий художній колектив» керівник ( Л.І.Снопков). Чотири п’єси у виконанні музикантів визначили ту високу планку, котру потім впевнено підхопили і утримували всі учасники святкового концерту.


На «Ура!» сприйнявся номер «Крутіше за всіх» у виконанні групи «Нащадки» співочого гурту “Відлуння”(керівник Адріана Шевченко). Він ніби естафету прийняв від «Щебетушок» (старша група, (керівник Антоніна Шевченко), котрі зачарували присутніх чуттєвим виконанням пісні «Журавлі». «Браво!» прозвучало на адресу співаків молодшої та старшої груп за виконання пісні «Намалюю тобі зорі». Тепло сприйняли присутні і «Барбі», і «Дитинство не втрачай» і «Іn my dream». Отже, об’єднання «Відлуння» вкотре підтвердило, що є найкрутішим серед аматорів співу нашого міста та України і гордо носить високе звання «Народний художній колектив».


Мило та щемно звучали вітання жінкам у виконанні молодшої групи театрального колективу «Бенефіс» (керівник О. А Паніна). Дзвінкі дитячі голоси несли у зал радість та веснянну ноту:

- Вітаємо Вас зі святом!

Нехай життя буде багатим:

На здоров"я і на силу,

І на доленьку щасливу!


Відзначилися на святі і вихованці старшої групи  «Бенефісу» вони вправно вели концерт. А це не аби яка відповідальність.


Окрасою святкового концерту стали й хореографічні номери у виконанні ансамблів сучасного естрадного танцю «Кураж» (керівник Н.О.Пруднікова) та «Денс-шоп» (керівник І.А.Білявська). Перший - заповнив залу ритмами сучасності, а другий  - переніс нас до загадкового сходу.

Сучасну п’єсу виконав ансамбль баяністів (керівник Н.В. Підрушняк) під дружні оплески зали.


В кінці концерту присутні знову поринули у бадьору мелодію «Крутіше за всіх»). Це «Денс-шоп» підхопив показував свою майстерність і своїм умінням демонстрував, що він також крутий як і всі учасники концерту.


Такі ж круті й роботи вихованців гуртків ДУМ, що створили прекрасну розмаїту виставку у малому залі ДЦ. Серед яких був і вишитий портрет Мони Лізи (гурток ДУМ, керівник Т.А. Рожнова).


- Дивись, доню, яка неймовірна краса! І це все діти створили!? - дивувалася жіночка, звертаючись до дівчинки молодшого шкільного віку. – Обов’язково запишемося, щоб навчитися. 


А вчитися є чому. На стінах та столах розташувалися роботи, виконанні у різних стилях і техніках вихованцями гуртків під керівництвом А.М.Івашкіної, О.М. Радченко, Т.А.Рожнової, Ю.Ю.Колесніченко.


Круто! Так, дійсно круто працює колектив ДЦ і має прекрасний результат, який продемонстрував у переддень Міжнародного дня жінок, що водночас став звітним заходом, який вилився у жваве, яскраве, різнокольорове дійство, зігріте теплом сердець вихованців та педагогів ДЦ.


Марія Полупанова,

керівник гуртка «Школа журналістики» ДЦ позашкільної роботи Корабельного району.