День відкритих дверей в ЧНУ імені Петра Могили

Окрім традиційного виступу ректора Леоніда Клименка,  цьогоріч внутрішнє подвір'я університету було облаштоване тематичними локаціями факультетів та інститутів ЧНУ імені Петра Могили. Наприклад, Інститут філології ознайомив школярів зі своїми спеціальностями через театралізоване дійство з Шекспіром, Ґете. А Медичний інститут продемонстрував сучасне обладнання та дав змогу школярам за ним попрацювати, спробувати себе у ролі хірурга.


Тематична зона Юридичного факультету дала можливість стати представником спецпідрозділу КОРД, взяти участь у операції з визволення з полону мирних жителів та у судовому засіданні, але  серця присутніх на цій локації підкорив службовий пес Раф, який охоче позував на всіх фото. 


Школярі також мали змогу керувати дронами, відчути себе президентом, стати учасником реконструкції історичних подій, відвідати телестудію та спробувати себе в ролі телеведучого або телеоператора, потренуватися в синхронному перекладі, спілкуючись з іноземцями та застосовуючи


сучасне перекладацьке обладнання, взяти участь в економічних іграх та дізнатись про «веселу науку в пошуках злих істин», скористатися професійним обладнанням геодезиста, визначити вміст нітратів в овочах і фруктах, стати учасником майстер-класів із зубми або боротьби.


Також абітурієнти дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості та скористалися послугами тест-офісу, щоб визначити свої професійні орієнтири.


Для відпочинку учасників Profi-fest студенти Могилянки  переобладнали їдальню у затишну лаундж-зону, де усі охочі мали змогу поспілкуватися та розважитись настільними іграми, зробити на згадку про захід тату хною.

Be the first to comment
Рейтинг 5 (1 Голоса)