Дети с родителями в парке «Богоявленский» высадили аллею ясеней

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Не так давно прогремел скандал вокруг парка «Богоявленский», который по инициативе простых жителей был засыпан мусором и глиной, привезенными с места строительства супермаркета «Эпицентр» на Широкобальском перегоне (причиненный при этом ущерб окружающей среде экологи оценили в 2,2 млн грн). А в субботу, 24 апреля 2021 года, учащиеся Николаевской школы №29 вместе с родителями высадили аллею ясеней в парке «Богоявленский», — сообщает в соцсети учитель Ирина Кухаренко (публикуем без каких-либо изменений и поправок):

«Як підсумок з виховної роботи за темою » Добро починається з тебе!» ми з учнями нашого 3-А класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №29 провели спільно з батьками КТС (колективну творчу справу) — висадку алеї ясенів у парку Богоявленському! А саме сонячного чудового ранку 24.04.21р. сталася нагода зустрітися мені, моїм учням та їх батькам, поспілкуватися та висадити деревця — алею ясенів, які сподіваюсь з роками будуть милуватися око, дарувати свою тінь та прохолоду відпочиваючим у нашому Богоявленському парку.

І я впевнена, що він стане найкращим бо саме в ньому наші дітки, разом з батьками висаджували дерева. Хочу висловити подяку всім родинам, які взяли участь у цій справі!!!! В такий чудовий ранок, кожному з нас приємно було себе відчувати відповідальними громадянами Землі. Той, хто сам посадив ніколи нічого не зламає і не знищить, ми виховуємо наших дітей гідними людьми і вони розуміють, що Це наше, це НАШ парк, НАШЕ місто, НАША країна, НАША Планета!!!!»

Отметим, что деревья посадили в парке на территории, которую засыпали той самой глиной со стройки «Эпицентра».

посадка деревьев в парке "Богоявленский"


Оставьте первый комментарий