frisor
  • Новости
  • Общество
  • “До опалювального сезону готові на 92%” - звітує “Місто для людей Миколаїв”

“До опалювального сезону готові на 92%” - звітує “Місто для людей Миколаїв”

Рейтинг 4.5 (2 Голоса)

Жовтень прийшов до Миколаєва з дощем та похолоданням - справжня осіння погода, а це означає, що скоро у квартирах миколаївців увімкнуть опалення. За запуск тепла безпосередньо в будинки відповідають керуючі компанії, ЖЕКи чи ОСББ. А для того, щоб в опалювальному періоді не було нарікань та скарг, внутрішньобудинкової системи центрального опалення будинків слід готувати до початку сезону заздалегідь.


Керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв”, в управлінні якої знаходяться 337 будинків з центральним опаленням, відповідально ставиться до цього питання. Саме тому по завершенню опалювального сезону 2019-2020 рр. фахівці компанії одразу ж приступили до робіт з підготовки до наступного сезону 2020-2021 рр. Вони тривають з квітня по вересень поточного року. Дані роботи проводяться в рамках технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, входять до переліку послуг з утримання будинків і включені до тарифу. Адже від стану інженерних мереж центрального опалення залежить, як вчасно в домівки миколаївців надійде тепло.

В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Місто для людей” проводить гідравлічні випробування, які передбачають перевірку внутрішньобудинкової системи центрального опалення на міцність і щільність. Для цього штучно створюють тиск у трубопроводах центрального опалення. При випробуваннях обов'язково має бути присутній представник теплопостачальної організації (ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» або Миколаївської ТЕЦ).


“Нормальний робочий тиск для елеваторного вузла - 0,3 МПа, 1 МПа подають, щоб впевнитись, що система витримає гідроудар або інші непередбачені перевантаження. Сама внутрішньобудинкова система зазвичай працює при 0,3 МПа, при випробуваннях тиск підвищують до 0,6 МПа, також щоб виявити слабкі місця. Для цього слюсарі використовують гідропневматичне обладнання.

Коли ми бачимо на манометрі, що тиск досяг позначки 1 МПа на елеваторному вузлі та 0,6 МПа на будинковій системі, представники  теплопостачальної компанії та наші фахівці чекають деякий час. Якщо немає зниження тиску, то будинок приймається в експлуатацію”, - розподіває Володимир Прасов, майстер відділу обслуговування внутрішньобудинкових мереж КК “Місто для людей Миколаїв”.


Також в порядку проведення поточних ремонтів наші слюсарі проводять ревізію елеваторних вузлів, запірної арматури (засувок та вентилів), заміну аварійних ділянок трубопроводів центрального опалення. Таким чином, проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність у системі в опалювальний період.


“Станом на 30.09.2020р. у 92% будинків проведено технічний огляд та, при необхідності, поточний ремонт системи центрального опалення, 78% повністю будинків готові до опалювального сезону, на решті будинків фахівці усувають виявлені недоліки. Роботи тривають без перерви та вихідних, тож у графік вкладаємось”, - резюмує Наталія Тімофєєва, директор КК “Місто для людей Миколаїв”.


Якщо під час запуску опалення у вашому будинку трапляються аварійні ситуації, прохання повідомляти про це за телефонами:

  • +38 067 400 90 91
  • +38 0512 71 56 20

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних.

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий