Ми створюємо Україну разом!

На базі науково-педагогічної бібліотеки міста Миколаєва зібралися творчі та активні люди, готові акумулювати свої здібності та напрацювання аби підіймати рівень освіти в Україні та зокрема у Миколаєві.


Нещодавно, у бібліотеці пройшов соціально-освітній конкурс "Нова школа. Нові проекти", під час якого конкурсанти представляли свої ідеї з підняття рівня освіти. Це була гарна можливість представити свій освітній проект, який сприяє впровадженню якісного навчання та сучасних інновацій у структурі освіти. 


Будь-який конкурс – це робота, робота творча та складна як для учасників, так і для журі. Проекти учасників розглядали: голова журі, кандидат економічних наук, директор ТОВ «Золотий Колос», голова комісії з питань культури, науки та освіти, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова, директор Миколаївського Інституту післядипломної освіти Василь Шуляр, директор науково-педагогічної бібліотеки Костянтин Картузов, директору центру реабілітації дітей-інвалідів "Цветик-Семицветик" Ганна Діліна та ведуча передач «Інтелект-Асорті» Тетяна Макаронова. Модератор заходу – Віта Антоненко, журналістка.


Щира подяка Надії Валеріївні Івановій за те, що підтримала ініціативу, допомогла з організацією та призами, стала головою журі. Надія Валеріївна завжди підтримує різноманітні проекти та бере участь у соціальному житті міста, області та сіл. Вона не тільки гарна матуся, бізнес-леді, яка керує великим сільгосппідприємством "Золотий Колос", є головою депутатської комісії Миколаївської облради, а й просто гарна людина з щирим серцем. В заході приймали участь освітяни різних рівнів з міста, району та області, представники ГО та об’єднаних територіальних громад. Але, всіх їх об’єднала одна мета – зробити українську освіту кращою. 


Завдяки підтримці Надії Валеріївні жоден учасник не пішов без подарунку – кожен отримав набір приємних сюрпризів та подяку за активну участь у конкурсі. Диплом переможця здобули активні діти з Мішково-Погорілівської школи-інтернату на чолі з Ганною Гінкул. Проекти, над якими працюють ці діти, перевершують багатьох дорослих, школа та село проквітають завдяки таким небайдужим громадянам, за що їм велика подяка та пошана.  Також цікавими були проекти представників Пересадівської ЗОШ, Галицинівської громади, з Новоодеського району, школи №26, Миколаївського центру місцевого самоврядування та Тернівської бібліотеки-філії №16.  Надія Валеріївна зазначила, що жодна ідея та проект не залишаться без уваги та підтримки у подальшому. Кожен отримав консультацію та особисто з представниками журі обговорив плани подальшого розвитку ідей конкурсантів. 


Окрім того, до заходу долучилося авторське кафе-пекарня «БеZ сахарА», представники якого брали участь у оцінюванні в номінації «Приз глядацьких симпатій» та надали подарунок переможцю. А отримала його - директор школи №26 Ірина Пастушкова.

Рейтинг 4.8 (5 Голоса)