Магазин Н2О для всей семьи
  • Новости
  • Общество
  • В Миколаєві відбулось свято «День народження міста – день народження моєї сім’ї»

В Миколаєві відбулось свято «День народження міста – день народження моєї сім’ї»

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

12 вересня,  відбулось зворушливе свято «День народження міста – день народження моєї сім’ї». Зазвичай воно відбувається в День міста, у ньому беруть участь миколаївці, які в цей день вирішили поєднати свої долі, так і подружжя з багатою історією.


Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.


Так, цього дня вирішили створити сім’ю Олександр та Оксана. Вони познайомились 4 роки  тому, разом працювали. У підсумку –  вирішили об’єднати свої долі.

Те, що день весілля співпав з Днем міста – випадок. Проте це ще більше підсилює і так святкову атмосферу.

Відповідальна місія провести весільну церемонію дісталася меру Олександру Сєнкевичу, який завітав на свято разом з сім’єю.


— Ваше подружнє життя тільки починається. Як людина, що має власну родину, я знаю, що основа щасливої сім’ї – любов. А любов багатогранна. Це і вірність, і терпіння, і вміння слухати а чути одне  одного. Тож пронесіть свої глибокі почуття через усе життя, — сказав Олександр Сєнкевич. – Виконуючи почесну місію міського голови, я урочисто оголошую вас чоловіком та дружиною!

Вже 50 років разом живуть Валентин та Галина Лебеденки. Вони знають один одного дуже давно – ще зі школи. Мають дітей, внуків та правнуків. Ця сім’я – справжній приклад порозуміння та любові. Валентин Михайлович та Галина Іванівна радять: щоб прожити разом довго та щасливо, необхідно проявляти не тільки любов, а й  взаєморозуміння.

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий