Волонтерський центр «Перевізник» надає реальну допомогу українським військовим

Напередодні Міжнародного дня волонтера, який відзначається 5 грудня, співзасновники волонтерського центру «Перевізник» відправляють черговий вантаж у зону проведення АТО.

 

Кореспондент Богоявленск. Инфо зустрівся з волонтерами та був свідком завантаження продуктів та речей, які, вже сьогодні, будуть відправлені на передову.

Співзасновник ВЦ «Перевізник» Сергій Протченко дав невеликий коментар про свою волонтерську діяльність для нашого видання:

 

«Волонтерський центр «Перевізник» знову вирушає в дорогу до хлопців на Схід. Сьогодні ми вантажились у Миколаївському і Новоодеському районах. При формуванні вантажу отримали допомогу від мешканців цих районів. Зокрема, Веснянська ОТГ зібрала хлопцям посилки, малюнки; Надбузький Аграрний ліцей займався випічкою. По селам проводилася акція «Солодке для наших солдатів». Було зібрано близько 40 ящиків печива, домашньої випічки, так що буде не соромно дивитися хлопцям у очі, коли будемо доставляти їм подарунки».

 

Співзасновник ВЦ «Перевізник» Ігор Мухарський пише на своїй сторінці у Facebook:

«Вантаж сформовано. Все за списками. Вирушили на Схід. Чергова спільна поїздка ВЦ «Перевізник» та БО «Волонтерський пост».

Дякуємо всім помічникам, які допомогли придбати генератори, пускозарядні, бензопили, 190 аккумуляторів, планшети, модеми та всім, хто передав частинку домашнього затишку у вигляді кави та смаколиків! Разом до перемоги!

За нашою інформацією, до збору коштів на придбання подарунків для українських воїнів на передовій долучилися голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрій Шутяк, який неодноразово був учасником подібних акцій, та його колеги по роботі – директор Миколаївської зразкової автомобільної школи Василь Валенков, директор Миколаївського міського спортивно-технічного клубу ТСОУ Віктор Жосан та директор Вітовського районного спортивно-технічного клубу ТСОУ Віктор Шевченко.

Нагадаємо, що Генеральна Асамблея ООН у 1985 році, на 40-й сесії, у спеціальній резолюції рекомендувала урядам країн світу відзначати 5 грудня, як «Міжнародний день волонтерів».

Інформація від наших друзів, що співпрацюють з ГО "Миколаївська ОО ТСО України". Волонтерський центр "Перевізник" згуртовує біля себе людей небайдужих. Голова Миколаївського обласного осередку ТСОУ Юрій Шутяк постійно контактує з волонтерами, багато разів бував у зоні АТО. До водонтерської діяльності, останнім часом, долучилися й інші керівники осередків ТСОУ міста Миколаєва. Надали кошти для придбання подарунків військовим.

Волонтери "Перевізника" добре знають, що потрібно воїнам у першу чергу, тому раціонально використовують зібрані кошти. Поїздки в зону АТО для них - це, абсолютно добровільне, вмотивоване рішення. Своїм прикладом вони надихають сотні людей до участі у волонтерській діяльності.

Вантаж зформовано. Все за списками. Вирушили на Схід. Чергова спільна поїздка ВЦ "Перевізник" та БО "Волонтерський пост".
Дякуємо всім помічникам, які допомогли придбати генератори, пускозарядні, бензопили, 190 аккумулятори, планшети, модеми та всім, хто передав частинку домашнього затишку у вигляді кави та смаколиків! Разом до перемоги!

У 1985 році почали відзначати Міжнародний день волонтерів. Він святкується 5 грудня.

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)