З 1 вересня школярі в Миколаєві навчатимуться офлайн

Рейтинг 5 (1 Голоса)

На сьогодні міською владою прийнято рішення організувати дистанційне навчання у закладах освіти з 1 вересня 2022 року.


Про це розповів заступник міського голови Анатолій Петров у ефірі ТРК “НІС-ТВ”.

“Нині досить важко говорити про організацію очного навчання в Миколаєві, бо ми розуміємо – місто прифронтове, щоденні обстріли. Найбільше маємо піклуватись про збереження життя і здоров’я учнів. У тих регіонах, де ситуація більш спокійна, буде організовано офлайн навчання при наявності бомбосховищ у закладах. У нас же все залежатиме від подальшої ситуації на фронті”, – зазначив посадовець.


Мережа закладів освіти в нашому місті налічує 73 дитсадки, 70 закладів загальної середньої освіти, 7 – позашкільної.


При цьому близько 45% учнів перебувають за межами області та країни. Навчальний рік 2021-2022 закінчили 46 тисяч 600 дітей. З них зараз за кордоном приблизно 11%, за межами області – 29%.


За попередньою інформацією, 1 вересня до офлайн навчання в міських закладах освіти приступлять 42 тисячі учнів.


Міський голова Олександр Сєнкевич доручив організувати дистанційне навчання таким чином, щоб навіть діти, які знаходяться за кордоном, могли продовжити здобувати освіту в миколаївських школах.


Крім того, за ініціативою міської влади, організовано дистанційне навчання для юних жителів населених пунктів, які наразі в окупації, мають суттєво пошкоджену інфраструктуру внаслідок обстрілів, вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровано 130 таких учнів.

Оставьте первый комментарий