frisor
  • Новости
  • Общество
  • За підтримки програми НАТО військовослужбовці Миколаївського гарнізону отримали цивільні спеціальності

За підтримки програми НАТО військовослужбовці Миколаївського гарнізону отримали цивільні спеціальності

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Сьогодні, 14 грудня, у приміщенні ГО «Миколаївська ОО ТСО України» відбулася урочиста церемонія, яку провів навчальний центр громадської організації «Ліга офіцерів», присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, що навчалися за напрямами: «Менеджмент перевезень» та «Менеджмент охоронного бізнесу» (начальник охорони, охоронник 3 розряду). 

 

Про це повідомляє кореспондент Богоявленск.Инфо.

 

Заняття на курсах проходили 3 місяці. Вони були організовані навчальним центром перепідготовки та соціальної адаптації за фінансової підтримки НАТО. Пройшли перепідготовку й здобули нову спеціальність 23 військовослужбовці Миколаївського гарнізону.

Мета такої діяльності – підтримка в переході з військової до цивільної кар’єри військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань.

 

Слухачами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, які залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Частина слухачів курсів – це офіцери, які звільнилися з лав ЗСУ протягом останніх 10 років, а потім були залучені до служби в АТО.

 

Серед інструкторів, які проводили навчання на курсах, інструктори ГО «Миколаївська ОО ТСО України» та учбового центру ТОВ «Гермес-Юг».

Слухачі курсів отримали корисну інформацію про механізми створення власної справи, допомогу у працевлаштуванні.

 

Громадська організація «Ліга офіцерів» організовує та проводить навчання в Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Запорізькій та Донецькій областях України. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності, що пов’язані з економічним блоком, передусім, – з менеджментом, логістикою та комп’ютерними технологіями.

 

Усього в рамках програми «НАТО-Україна» з перепідготовки військовослужбовців за останні 10 років навчальним центром «Ліги офіцерів» перекваліфіковано на цивільні спеціальності 1703 особи, понад 1200 слухачам курсів надано допомогу у працевлаштуванні.

Оставьте первый комментарий