«Андриенко, Крыленко, Садыков»: у Казаковой назвали имена будущей «команды» горсовета

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Исполняющая обязанности городского головы, секретарь Николаевского горсовета Татьяна Казакова предоставила общественности список будущих заместителей и членов исполкома.

 

Об этом сообщает управление аппарата Николаевского горсовета.

Согласно списку, первых заместителей будет два — Владимир Крыленко и Юрий Андриенко. Также предлагается назначить вице-мэрами: Александра Омельчука, Александра Садыкова (бывший губернатор Николаевщины), Юрия Степанца и Сергея Диндаренко. Управляющей делами исполнительного комитета предлагают назначить Юлия Литвинову.

 

В исполком должны войти следующие кандидаты: Юрий Андриенко, Михаил Беседин, Александр Демьянов, Сергей Диндаренко, Андрей Ермолаев, Татьяна Казакова, Дмитрий Канарский, Юрий Кормышкин, Дмитрий Крейнин, Владимир Крыленко, Александр Омельчук, Юлия Литвинова, Александр Плиткин, Сергей Прудкий, Александр Садыков, Игорь Смородинов, Сергей Станишевский, Юрий Степанец, Владимир Тимошин, Александр Трифонов и Инга Шаповалова (дочь губернатора Гаркуши).

 

Также управление аппарата опубликовала комментарий Татьяны Казакова, касаемо всех назначений.

 

«Сьогодні мною, секретарем міської ради Казаковою Т.В., на адресу голів фракцій та голів постійних комісій ММР направлено офіційні листи з пропозиціями щодо кандидатур заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради та персонального складу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Можу лише констатувати, що з моменту обрання Сєнкевича О.Ф. міським головою, останній не приймав жодних самостійних кадрових рішень, підтвердженням чого є непризначення ним своїх заступників та необрання секретаря міської ради більше року з моменту вступу його на посаду.

 

З дня призначення на посаду головою облдержадміністрації Савченка О.Ю. єдиним випадком висловлювання його позиції з кадрових питань у міській раді була його підтримка моєї кандидатури в якості секретаря міської ради. Будь-якого іншого впливу, а тим більше втручання у роботу колишнього міського голови Сєнкевича О.Ф. головою облдержадміністрації Савченком О.Ю. не здійснювалося. Проте варто звернути увагу, що колишній міській голова Сєнкевич О.Ф. неодноразово вдавався до спекулятивно-маніпулятивних методів у спілкуванні з головами фракцій міської ради для використання авторитету голови облдержадміністрації Савченка Олексія Юрійовича з метою прийняття міською радою потрібних Сєнкевичу О.Ф. рішень.

Вперше запропоновані мною кандидатури заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради та персонального складу виконавчого комітету Миколаївської міської ради попередньо були у робочому порядку обговорені з депутатським корпусом міської ради та жодним чином не обговорювалися з головою облдержадміністрації Савченком О.Ю.

 

Підкреслюю, що пропозиції стосовно кандидатур заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради та персонального складу виконавчого комітету Миколаївської міської ради - це виключно спільне рішення депутатського корпусу міської ради.

Впевнена, що в подальшому разом з депутатським корпусом міської ради ми будемо плідно та конструктивно співпрацювати на користь громади міста Миколаєва, натомість підкреслюю, що саме голови фракцій несуть відповідальність за депутатів своєї фракції, які намагаються піднімати свої рейтинги за рахунок популістських висловлювань.

 

В мене немає жодних сумнівів, що здоровий глузд серед депутатського корпусу міської ради переможе і це дасть шанс нашому місту на розвиток».


Источник: Новости-N

Оставьте первый комментарий