Черговий обман від Народного депутата Козиря

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Проконтролювати фінансову сторону депутатської діяльності майже неможливо. Коли мова йде про фінансову звітність Народного депутата – це просто недосяжно. Депутатська недоторканість перекреслює всі спроби з’ясувати як розподіляються кошти. І все ж, правда спливає. Факти – річ непереможна!

Про те, що народний депутат Борис Козир маніпулює громадською думкою, повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Оксана Корсак:

 

«Минув рік... і що ми маємо, народний обранець розповідає, що допомагає утримувати «Спартак», де розташовані тенісні корти, які він вважає вже майже своїми. Навіщо вводити людей в оману?

Хочемо нагадати, що саме «завдяки» нардепу, обласна рада не може досі оформити комплекс «Спартак», який всіляким способом намагається через оформлення в місто «прибрати» корти...

Весь цей час, за кошти обласного бюджету, утримується комплекс, 2018р. складає – 1201247 грн., перше півріччя 2019р. – 483553 грн. Тож запитання – де і скільки фінансував Борис Козир? І чому йому просто не перестати заважати нормальній роботі, та, насамперед, оформленню документів комплексу до обласної ради»?

 

Як доказ, чиновниця вказує посилання на свою публікацію в мережі від 22 червня 2018 року. Минулоріч вона писала більш емоційно:

 

«Терпець увірвався!

Досить вже маніпуляцій навколо тенісних кортів «Спартака». Мовчати більше ніхто не буде.

Для всіх, хто ще не зрозумів, повторимо – корти, утримання яких здійснюється, виключно, за гроші обласного бюджету, безкоштовними будуть тільки для дітей Комунального закладу ДЮСШ, всі інші будуть сплачувати плату, згідно затвердженої калькуляції.

Також, стосовно директора Титаренко, який неодноразово на протязі року не виконує рекомендації власника – Миколаївської обласної ради, та інші його дії привели до того, що буде проводитись перевірка його діяльності, та звернення до прокуратури щодо перевищення ним службових повноважень.

Всіх, кого цікавить доля саме школи, без участі «бізнес партнерів», запрошуємо до конструктивного обговорення та пропозицій.

Приведу деякі цифри для розуміння: утримання бази за 5 місяців коштували обласному бюджету більше 430 тис. грн., це і оренда кортів, це комунальні послуги, це заробітна платня. За цей же період жодної копійки на спецрахунок не надійшло за оренду кортів від комерційних чи інших організацій».


Так на чиєму ж боці правда? Меценат – чи не зовсім чесна людина? Хто він – Борис Козир? Особливо актуальними є ці питання напередодні виборів до Верховної ради, куди Борис Козир знову хоче потрапити!


Показовим є коментар у соцмережі:


Елена Гудниченко В мене є правило - про добре діло, яке робить права рука, ліва - Не знає!

Нікого не хочу засуджувати, але брехати не буду - Я засуджую тих, хто піариться добрими ділами!! А особливо тих, хто піариться за бюджетний кошт!! Дуже часто з таким стикаюсь!

І ми делегуємо цим людям представляти наші інтереси і вирішувати наші проблеми на вищій щаблині влади!

Як по мені, то є сором українському народу, бо не його обманюють завжди, він сам обманюється!!!


То є Вам народний вирок, пане Козир! Будьте чесні перед людьми та перед самим собою!Оставьте первый комментарий