frisor
  • Новости
  • Политика
  • Руководитель Николаевского облавтодора уволен по результатам проверки

Руководитель Николаевского облавтодора уволен по результатам проверки

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

В Николаеве после результатов проверки уволен директор ДП «Николаевский облавтодор» Денис Харлан.


Об этом сообщает председатель Николаевской ОГА Александр Стадник.


По его словам, решение о увольнении чиновника было принято руководителем ГАК «Автомобильные дороги Украины».

«Для мене вже давно не таємниця, що головним чинником занедбаності доріг області є діяльність недобросовісних керівників. Мною постійно піднімалось питання відсторонення цих людей від займаних посад. На сьогодні маємо перші результати проведеної роботи. Отримав копію Наказу за підписом керівника ДАК «Автомобільні дороги України» в якому йдеться про результати перевірки діяльності директора підприємства ДП «Миколаївський облавтодор». Мало буде сказати, що результати незадовільні. Підтримую рішення керівника ДАК «Автомобільні дороги України» про звільнення директора Миколаївського облавтодору з посади. Сподіваюсь на призначення людини для якої якість доріг області не пустий звук. Зі свого боку запевняю, що не дивлячись на будь який спротив, зроблю все, аби в Миколаївській області були якісні дороги», - идет речь в сообщении.

Денис Харлан возглавил дочернее предприятие «Николаевский облавтодор» 1-го августа 2019 года. До этого он работал в филиалах предприятия в Терновке и Варваровке. 

В свою очередь сообщается, что депутата Николаевского областного совета Владислава Невеселого назначили временно исполняющим обязанности начальника Службы автомобильных дорог. 

Источник

Оставьте первый комментарий
Оставьте первый комментарий