Савченко та Сєнкевич привітали Миколаївців з Новим роком на Соборній площі

За традицією, 31 грудня на Соборній площі Миколаєва зібралося кілька сотень миколаївців та гостей міста, щоб разом зустріти Новий рік.

 

Як зазначає NikLife, першим офіційним привітанням для миколаївців став виступ Президента України Петра Порошенка, який відзначив найважливіші події 2018 року.

 

Привітати Миколаївщину з Новим 2019-м роком прийшли голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

 

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

«Слава Україні! Багато чого здобули в цьому році – повернули собі легендарний вислів «Слава Україні!», відновили нашу українську армію, яка боронить нашу українську землю. Ні шматка землі не віддамо агресору. Повернули і затвердили державну мову. Повернули історично вкрадену нашу церкву. Об’єдналися, надали відсіч на дипломатичному і економічному фронті. Тому найщиріші вітання, хай вам щастить. А Воїни Світла Миколаївщини, які пішли на небо для того, щоб ми сьогодні могли тут бути – їм велика пошана і подяка. Хай щастить!», - промовив у своєму вітальному слові голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

 

Миколаївські ЗМІ зазначають, що мер Олександр Сєнкевич у своєму виступі порадив миколаївцям частіше цінувати те, що й так є у їхньому житті.

 

У новорічну ніч миколаївці стали учасниками чудової святкової програми. Вони мали змогу подивитися й послухати виступи груп «Heartbeat», «Cheese Cake», «Bad Sisters», «Radiostars».

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)