frisor
  • Новости
  • Политика
  • У Раді зібрали підписи для позачергового засідання щодо відставки Степанова

У Раді зібрали підписи для позачергового засідання щодо відставки Степанова

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Народні депутати від фракції "Голосу" зібрали понад 150 підписів за проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо розгляду відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

 

Про це повідомили народні депутати Ярослав Железняк та Олександра Устінова.

 

“Пам’ятаєте, як я анонсував збір підписів від “Голосу” за позачергове засідання по звільненню Степанова, коли оголосили карантин вихідного дня? Нарешті необхідні 150+ підписів є. Позачергове по нашій постанові за звільнення міністра охорони здоров’я відбудеться”, – зазначив Железняк.

 

Своєю чергою, Устінова додала, що під час збирання підписів багатьом депутатам телефонували і пропонували “допомогти на окрузі”.

 

“Я дякую кожному депутату, хто поставив підпис! Не пішов на договорняки з совістю (а повірте, багатьом дзвонили і пропонували “допомогти на окрузі”, питали “що треба”), а поставив підпис за відставку міністра, на совісті якого тисячі смертей”, – зазначила вона.

 

За словами депутатки, на совісті Степанова тисячі смертей українців. Провалене тестування. Закупівля захисних костюмів для лікарів на 40 % дорожче. Відсутність вакцин проти коронавірусу.

 

“Саме через його бездіяльність сьогодні щодня помирає пів тисячі українців. Тому ця людина має не те, що піти з посади, а сісти до в’язниці. Але найменше, що ми сьогодні можемо зробити як депутати, це – звільнити міністра. Інше – це справа правоохоронних органів”, – резюмувала Устінова.

 

Максим Степанов очолив МОЗ на старті епідемії коронавірусу. 20 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні з другої спроби призначила його на посаду.


Відтоді депутати кілька разів пробували ініціювати його звільнення. Зокрема, така постанова була зареєстрована у липні 2020 року.

  • 2 квітня депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін інформував про збір підписів під постановою про скликання позачергової сесії щодо звільнення Максима Степанова. За словами депутата, свій підпис поставив і голова комітету з питань здоров’я нації Михайлом Радуцьким.
  • В Раді нацбезпеки і оборони не вважають доречним звільнення Степанова саме зараз.
Оставьте первый комментарий