Мешканці гуртожитку в Корабельному районі потерпають від бездіяльності комунальників

Мешканці гуртожитка, розташованого за адресою вулиця Айвазовського, 13 в Корабельному районі міста Миколаєва, обурені бездіяльністю комунальних служб, через яку їм самим доводиться наводити лад в будинку. Але ж не всі проблеми можна вирішити власноруч: наприклад, в будинку протікає дах, а в департаменті ЖКХ на це... радять підставляти тазика.

Про це господарі житлових приміщень будинку, зробивши відповідні фото, написали до редакціїї "Корабелів.Інфо":

"Благаємо розповсюдити та "прорекламувати" нечесну житлово-комунальну службу СК «ГУРТОЖИТОК». Нам дуже прикро, що до цього доходить, але немає вже більше сил терпіти цього свавілля. Річ в тому, що ми неодноразово зверталися до них з письмовими зверненнями з приводу стану будинку, а саме: це ліфт, фасад будинку, сходи, вікна та покрівля будинку.

На даний час у нас в гуртожитку покрівля в дуже аварійному стані, тріщини в перекритті даху, через яке підчас дощу затікає вода на технічний поверх між перекриттям, а далі по стінам, через тріщини вона біжить струмочком на електро-щитову та в квартири людям на голови. Про цей факт ми вже неодноразово наголошували в житлово-комунальному господарстві та департаменту ЖКГ. На звернення в департамент до майстра-спеціаліста ми отримали відповідь, щоб ми вирішували свої проблеми своїми силами, й було ним же порекомендовано підставити тазика або відра.

Всю роботу, що зобов’язані робити спеціалісти комунальної сфери, ми виконуємо своїми силами, а саме підготування будинку до зимового періоду, перекриваємо побиті вікна та інше, що зобов’язаний робити департамент ЖКГ.


Наприклад, сьогодні, 30 листопада, небайдужі жителі приміщень за адресою Айвазовського, 13 (це й господарі, та й ті громадянини, що винаймають житло) зібралися та влаштували чисту суботу, бо вже немає сил терпіти цього безладу..."


Be the first to comment
Рейтинг 0.00 (0 Голоса)