frisor
  • Новости
  • Происшествия
  • Не там кинув сміття: мешканці Корабельного району примусили порушника до «виправних робіт»

Не там кинув сміття: мешканці Корабельного району примусили порушника до «виправних робіт»

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Неодноразово миколаєвці повідомляли про «засранців», що засмічують, зокрема, і Корабельний район; писали про заборону вивозу сміття на несанкційовані звалища. Але дуже багато хто так і не має здорового глузду з приводу цього питання.

 

«Дехто вважає, що якщо біля своєї садиби прибрав, то відвезти в поле і викинути — це норма. Весь Корабельний район в цих звалищах, починаючи від Балабанівського лісу і закінчуючи Широкою балкою. Здається, що цьому беззаконню не буде ні кінця, ні краю. Вкотре місцеві мешканці зупиняють таких «дбайливих господарів», викликають поліцію, та, на жаль, результати плачевні…» — написала до редакції «Корабелів.Інфо» одна з активних миколаївчанок — Ніна Л.

 

Але на цьому тижні, а саме 10 травня, близько 18:00 активісти зупинили громадянина (на автомобілі з держномером 705-30 НІ), що вивозив сміття в поле, і змусили його працювати на громадських роботах з благоустрою території.

мусор вез в поле

«Доганяли його в полі між Кульбакіно і Об’їздною дорогою, зупинили на вул. Приозерній, визвали поліцію. Але вони не склали протокол. Порушник дуже просив, що більш так робити не буде, і йому порекомендували домовлятися з громадою. От ми і прийняли кардинальне рішення: винуватець збирав сміття біля дитячого майданчика і косив очерет біля озера. Такі от виправні роботи», — повідомила небайдужа жінка.

«Нам набридло пояснювати, що так не можна робити, досить возити сміття в поле!!! Нагадуємо, є відповідні служби, які вивозять сміття! Думайте про майбутнє, не живіть одним днем, залишіть планету чистою своїм нащадкам!», — звертається Ніна до інших місцян.

«На жаль, нема чіткого алгоритму дій поліції, адміністрації та громади. Ми (громада) ловимо порушників, а результату нема. Тричі викликали поліцію, складали протоколи (в березні, квітні та травні). Ні відповіді нам як заявникам нема, ні на адмінкомісію матеріали не надавалися.

Але ми не зупиняємось, ідемо далі. Завтра (14 травня) на ім’я Цуканова (голови адміністрації Корабельного району) напишу заяву, щоб вони зробили запит в патрульну поліцію, з вказанням дат виклику по їх результатам», — додала вона.

Оставьте первый комментарий