Сенсаційне викриття агентурної мережі воєнної розвідки РФ на чолі з капітаном ЗСУ відбулося на Миколаївщині

У Миколаївській області викрили агентурну мережу російської воєнної розвідки. Було припинено її протиправну діяльність.

 

Про це заявили представники департаменту контррозвідки Служби безпеки України під час брифінгу.

Про це повідомляють Всеукраїнські та регіональні ЗМІ.

 

Зокрема, видання «Українська правда» доводить інформацію про те, що 20 грудня затримали керівника цієї агентурної мережі – громадянина України 1961 року народження, капітана 1 рангу Збройних сил України у запасі, який також має російське громадянство.

 

«Він був завербований кадровим співробітником Головного управління Генштабу ЗС РФ у Севастополі та неодноразово виїжджав до анексованого Криму для проведення агентурних зустрічей», – заявив представник контррозвідки Володимир Настюк.

 

Контррозвідник зробив уточнення:

 

"За завданням російської спецслужби колишній старший морський офіцер та його посібники здійснювали збір і передачу інформації з обмеженим доступом про функціонування військових підрозділів на території Очаківського гарнізону Миколаївської області, а також їх залучення до проведення Операції об’єднаних сил на сході України".

 

Контррозвідники констатують, що російські куратори поставили завдання перед завербованими агентами створити на території Очаківського району підпільну організацію для проведення заходів із дестабілізації ситуації в регіоні.

 

Українському військовому, агентурну діяльність якого було викрито, оголошено підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці. Стосовно інших членів агентурної мережі прийматимуться окремі процесуальні рішення. Оперативно-слідчі дії тривають.


Рейтинг 0.00 (0 Голоса)