Заражений коронавірусом із Житомира розповів, як привіз хворобу в Україну

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Мешканець Житомира Вадим, якому загрожує три роки в'язниці за те, що він нібито приховував коронавірус і продовжував возити туристів до України, відкидає звинувачення.

    

За його словами, з 7 по 14 березня він разом зі своїм товаришем і його 11-річним сином перебував в Австрії на гірськолижному курорті.

 

Він уточнив, що прилетіли з Австрії вони втрьох, без групи туристів або ще когось.

"Ніякої групи, ніяких друзів, ніяких туристів я не возив. У нас була приватна поїздка і нас було тільки троє людей: я, мій товариш і його 11-річний син", – підкреслив Вадим.

 

Він уточнив, що його знайомий з Житомира просився в машину, щоб його підвезли з "Жулян". Але Вадим відмовив, оскільки було багато речей і знайомому нікуди було сісти.

 

"Вночі 14 березня ми приземлилися в Жулянах. Нам перевірили температуру, вона була нормальною тоді. Пройшли паспортний контроль, отримали багаж, сіли в машину і поїхали в Житомир", – зазначив він

 

Вадим розповів, що рішення самоізолюватись він прийняв ще в Австрії, за три дні до повернення. Для цього йому підготували окремий будинок за містом, куди він попрямував відразу ж після приземлення.

 

18 березня у нього піднялася температура, після чого чоловіка госпіталізували.

Источник

Be the first to comment