Перший етап кубку україни з автомодельного спорту у закритих приміщеннях пройшов у Миколаєві

7 та 18 лютого миколаївці та гості міста мали можливість спостерігати за змаганнями кращих спортсменів-автомоделістів України, що відбулися у ФОК НУК ім. адмірала Макарова. Змагання проходили у рамках Першого етапу Кубку України з автомодельного спорту у закритих приміщеннях.


Найкращі спортсмени зі всієї України приїхали до Миколаєва, щоб продемонструвати навички управління швидкісними моделями.


Після урочистого відкриття змагань спортсменів привітав директор Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСОУ  Василий Валенков, який побажав спортсменам успіхів та яскравих емоцій, не зупинятися на досягнутому, вірити в себе і свої сили.


Перед початком стартів Першого етапу кубку України було проведено нагородження учасників за підсумками попередніх етапів змагань. У церемонії нагородження взяли участь: Президент Національної української федерації автомодельного спорту  Виктор Качур, головний суддя Першого етапу Кубку України з автомодельного спорту у приміщеннях Дмитро Федоров, Голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України»  Юрій Шутяк  та директор Миколаївської зразкової автошколи ТСОУ Василь Валенков.


Учасників змагань своїми виступами вітали творчі колективи Терновського Будинку культури.


Для участі у змаганнях було прийнято 160 заявок. 86 автомобілів стартували у класі баггі у перший день змагань. Наступного дня змагалися ще 74 моделі у класі шосейних.


Організатори змагань – Миколаївська зразкова автомобільна школа Товариства сприяння обороні України ( Николаевская образцовая автошкола ОСО Украины ) та Миколаївська обласна організація автомодельного спорту.


Миколаївська зразкова автошкола ТСОУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook, що цього року траса для змагань була вдосконалена; зокрема, було додано кілька трамплінів, розворотний стіл та здійснено заміну килимового покриття.


За підсумками змагань, найбільше нагород завоював Андрій Монахов з Одеси. Він став володарем Кубку України 2017 року у класі баггі 2WD.


З миколаївських спортсменів найкращим був Андрій Дронов. Він отримав нагороду за третє місце у класі шорт-корс.


У класі «Юніор» здобув Кубок переможців тринадцятирічний Данило Ткаченко з Черкас.


Харківчанину Євгену Руденку було вручено посвідчення майстра спорту.


За попередніми підсумками заїздів класу моделей РБЦ перше місце виборов Дмитро Кочен з Донецька, друге – Данило Ткаченко з Черкас, третє – Олексій Голубов з Києва.


У класах позашляховиків змагалися 13 команд із 12 областей України.


Перше місце виборола команда міста Києва «Велика сім’я»; друге – команда міста Одеси « RC Auto»; третє – команда Миколаївської області.