Тенденція спортивного родинного проведення часу у Миколаєві

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

28 квітня на стадіоні «Юність» пройшов обласний фестиваль  «Мама, тато, я – спортивна сім`я», який проводиться Миколаївським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Головним суддею змагань була – Людмила Граматик.


Фестиваль проводиться з метою формування дружньої атмосфери в колективі родини, почуття дружби, колективізму, зміцнювання здоров’я.


Захід проводиться за підтримки Управління молоді та спорту облдержадміністрації, Відділення національного олімпійського комітету України в Миколаївській області, та департаменту освіти і науки облдержадміністрації. 


Участь приймала директор Грейгівського БК Вітовського району, лауреат Міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалів - Галина Іванівна Пасніченко, відкриваючи змагання запальними українськими піснями.


Також виступала й Ольга Маркова (солістка обласної філармонії).


Велика подяка за подарунки та підтримку висловив центр «Спорт для всіх» народному депутату України – Борису Козирю та торговій марці «Сандора» за надання сокової продукції для нагородження учасників фестивалю. 


Діти та батьки зібралися на стадіоні, щоб отримати заряд бадьорості, повболівати за друзів, весело та корисно провести час.


Почесними гостями були: Гінкул Віктор (в.о. начальника молоді та спорту облдержадміністрації), Світлана Волкун (начальник відділу з гуманітарних питань та спорту міськради), Черникова Ірина (директор МОЦ ФЗН «Спорт для всіх»), Валерій Шевченко (директор стадіону).


Кожна хвилина заняттям спорту продовжує існування людини на годину, а якщо ще й настрій гарний – на дві. 


Зараз дуже багато мам і тат займаються фізичним вихованням дітей, діти відвідують різні профільні гуртки, спеціалізовані секції. 


Призові місця зайняли:

1 місце – родина Сластіних з Н-Одеського району;

2 – родина Тартунцових з Заводського району;

3 – Бєлєнцови з Первомайську (Вітовський район). 


Завдяки таким спортивним сімейним заходам ми відчуваємо усю цінність родинного зв’язку – таке особливо відроджує у нас усіх дух сім’ї, любові та поваги до своїх близьких і самих себе.

Оставьте первый комментарий