Тендітна рятувальниця із Миколаєва виборола першість у змаганнях «Ні кроку назад!»

24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України, на одному з улюблених місць миколаївців — Флотському бульварі відбулось справжнє спортивне дійство під назвою «Ні кроку назад!». Захід відбувся за підтримки комітету пауерліфтингу України у Миколаївській області.

 

Найсильніші спортсмени Миколаївщини зібрались для того, щоб вибороти звання найкращих у сучасному та видовищному виді силового спорту — пауерліфтингу. Завдання полягало у швидкісному піднятті учасниками штанги по височенним сходам за короткий проміжок часу. Спритні представники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Анна Горжієвська та Денис Тиханков також взяли участь у змаганнях.

 

Незважаючи на спекотну погоду, учасники виклались на повну, продемонструвавши всю свою силу та міць. Заряджена позитивними емоціями публіка була в повному захваті. Всього у змаганнях взяли участь близько 60 юнаків та дівчат.

 

За результатами запеклої боротьби Анна Горжієвська зайняла 1 місце серед дівчат у  найважчій категорії з вагою штанги — 50 кг. Денис Тиханков, в свою чергу, отримав першість серед юнаків у найважчій категорії з вагою штанги -100 кг. Призерів нагороджено подарунками та сертифікатами.

 

Источник

Рейтинг 5 (1 Голоса)